Namioty reklamowe na każdą okazjęW dzisiejszych czasach, chcąc  rozpromować swoją działalność należy użyć do tego trochę innych narzędzi, niż jeszcze kilka lat temu, a wszystko po to, aby przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta, nie przytłaczając go zbyt oczywistym chwytem marketingowym. W tym celu powstały namioty reklamowe z nadrukiem. Są one świetnym rozwiązaniem na różnego rodzaju imprezy masowe, gdzie w subtelny sposób można wyeksponować swoją markę, wypromować brand i zdobyć nowych konsumentów.

Namioty reklamowe z nadrukiem stanowią unikalną wizytówkę firmy, a wysokiej jakości druk pozwoli uzyskać trwalsze i żywsze kolory, które zapewnią świetne efekty wizualne i wyróżnią się na tle konkurencji. Dodatkową opcją jest możliwość umieszczenia baneru, dzięki czemu firma zyskuje elastyczność, co do zmieniania przekazu, z łatwością dostosowując go do konkretnej grupy odbiorców, czy danej okoliczności.

Czym są namioty reklamowe z nadrukiem?

Namioty reklamowe służą przede wszystkim do przygotowywania i organizacji stoisk na różnego rodzaju imprezach masowych, takich jak targi handlowe, festyny, czy koncerty. Są one konstrukcjami, które powinny być stabilne, mocne i wytrzymałe, gdyż przebywać będą po nimi ludzie. Do uzyskania tego efektu stosuje się więc najlepszej jakości materiały i nowoczesne technologie. Jako poszycie wykorzystywana jest tkanina poliestrowa, która jest szybkoschnąca, wytrzymała i odporna na zagniecenia, brud oraz promieniowanie słoneczne. Stelaż namiotu zależy natomiast od jego rodzaju. Najczęściej wykorzystuje się do jego budowy aluminium anodowane, stal ocynkowaną oraz wkład TPU. Jednak jak łatwo zauważyć - materiał i stelaż to nie jedyne elementy tworzące namiot reklamowy. Aby konstrukcja ta pełniła nadaną jej rolę, należy również zadbać o dobrej jakości nadruk, który będzie się wyróżniał intensywnością barw. W tym celu wykorzystuje się specjalistyczny druk sublimacyjny lub lateksowy, dzięki którym można uzyskać najlepsze efekty wizualne.

Namioty reklamowe - jak przyciągnąć potencjalnego klienta?

Namioty reklamowe same w sobie pełnią najistotniejszą rolę w przyciąganiu uwagi konsumentów. Ich duże gabaryty sprawiają, że są widoczne z daleka, a reklamy na nich umieszczane przyciągają wzrok każdego przechodnia. Czasami może się jednak okazać, że brak bezpośredniej styczności ze stoiskiem może być niewystarczający, aby nabyć nowych konsumentów. Warto więc zainwestować w odpowiednie wyposażenie namiotu oraz ciekawie zaaranżować wnętrze, aby łatwiej wzbudzić zainteresowanie wśród przechodzących i w odpowiedni sposób przedstawić im prezentowaną ofertę marki.

Wynajem namiotów reklamowych

Chcąc rozpromować swoją markę używając do tego specjalnych namiotów z nadrukami reklamowymi nie trzeba od razu inwestować w ich zakup. VITABRI, producent namiotów ekspresowych świadczy usługę wynajmu tych reklamowych konstrukcji. Wypożyczalnia namiotów to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które organizują masowe imprezy, jak i tych które podejmują się małych eventów.  Do dyspozycji swoich klientów VITABRI ma aż 100 namiotów o różnych modelach, a w przypadku większego zapotrzebowania, firma jest w stanie sprowadzić jeszcze więcej sztuk z zagranicy.